Firmy se i prodávají

Firmy se i prodávají

Není možné soukromě podnikat, pokud někdo nemá, kde by tak činil. To znamená, že podnikat sice lze, ale je k tomu nezbytně potřeba mít svoji vlastní firmu. Dokud ji člověk nemá, podnikatelem není. A tak si všichni, kdo chtějí být sami svého štěstí strůjci, nějaký ten podnik založí. Zváží, který typ podnikatelských aktivit je ten pravý, pak si svůj podnik zřídí a je to.

Ale ti, kdo se nechtějí se zakládáním své firmy zatěžovat, mají i jednodušší způsob, jak se dobrat toho žádoucího. Když totiž chtějí, mohou si svůj podnik také nechat založit někým jiným. Pochopitelně ne jenom tak leckým, nýbrž profesionály, ale i ti tu naštěstí každému, kdo po tom touží, k dispozici jsou.

interiér kavárny

Budoucím podnikatelům totiž nabízí prodej sro companiesandoffices.cz. Firma, která se kromě poskytování virtuálních firemních sídel podnikatelům stará klidně i o takové zakládání společností s ručením omezeným. Tady mají již založenou celou řadu společností s ručením omezeným, a objeví-li se u nich někdo, kdo má o tuto službu zájem, může si prostě vybrat to pravé. A za necelých deset tisícovek může mít s.r.o. se základním kapitálem ve výši osmnácti tisíc korun specializovanou na výrobu, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. V takovém podniku už je vše připraveno na rozjezd podnikatelských aktivit a stačí tak pouhá změna v obchodním rejstříku a je to.

potravinářský obchod

A když takový podnikatel potřebuje pouze virtuální firemní sídlo, tedy možnost zaregistrovat si někde svoji firmu a získat tak adresu k přebírání a zpracování pošty, případně mít možnost občasného využití kanceláře v Praze nebo Brně, přijde si tady také na své. U zmíněné firmy se tedy nabízejí služby, jež přicházejí stávajícím i budoucím soukromým podnikatelům a firmám náramně vhod. A kdo si chce usnadnit život v těchto ohledech, neměl by nechat takovou nabídku bez povšimnutí.