Hudba jako lék

Hudba jako lék

Jsem opravdu veliká milovnice hudby, takže si taky dávám záležet na tom, abych alespoň párkrát měsíčně si zašla s přítelem na nějakou hudební zábavu, abych se odreagovala. Protože pouze jenom kvalitní hudba mě dokáže odreagovat a opravdu skvěle si u hudby odpočinu. Jsem totiž opravdu velice často zaměstnaná, protože pracuji s lidmi, a to třináct hodin denně. Takže si jistě dokážete představit, že bych také potřebovala psychickou pohodu a taky hlavně odpočinek. A proto jsem si řekla, že mě potěší, když se naučím třeba ve volném čase hrát na kytaru anebo na klavír.

I děti rády hrají na hudební nástroj.

A aby toho nebylo málo, tak jsem do toho naverbovala i svého přítele, který chtěl hrát také na kytaru. Takže oba dva už nyní chodíme na webové stránky feedbackpedals.com, kde jsou opravdu skvělé hudební doplňky, které byste třeba potřebovali. Například já tuto stránku jsem si velice oblíbila, protože to tady samé kvalitní produkty, které jistě mnoho lidí využije. Kolikrát jsem si už tady koupila taky například Keeley dark side V2. A Keeley dark side V2 je opravdu perfektní funkcemi Flanger a Flanger a kvákadlo jsou opravdu skvělé. Jsou schopné poskytnout tón plastických zvuku, které jsou samozřejmě inspirovány různými věcmi.

Hudbu mám ráda.

Není to jen emulátor tónů, ale je jistě v souladu s filozofií. Navíc je také skvělý, že ho každý ocení, stejně tak jako já a můj přítel. Nabízí masivní rozsah efektů, které jsou opravdu skvělé a polohu hudby si vybere opravdu každý tak, jak mu bude vyhovovat. A Keeley dark side V2 také pořídíte za příjemnou cenu. Sice není nejlevnější, ale já i tak přesto věřím, že díky jeho inovačnosti a vysoké kvalitě, tak vás Keeley Dark side V2 Feedbackpedals jistě nadchne a nebudete toho litovat, že jste si tohle pořídili. Já jsme si Keeley Dark side V2 velmi oblíbila a myslím, že jistě nejsem jediná. Protože hudba je velmi příjemná.