Studování online

Studování online

Všichni víme, že v dnešní době je počítač velice oblíbený. A to nejenom oblíbený, ale také velmi rozšířený. Abych pravdu řekla, tak já mám doma počítače do konce dva. A první svůj počítač využívám na takové soukromé účely a ten druhý počítač mám takový pracovní a do školy. Protože já ještě vystuduji jednu vysokou školu, o kterou jsem velice stála. Nakonec jsem se na tuto školu dostala až napodruhé, ale o to více si ji vážím. Je to škola informatiky, takže se tato škola zaměřuje také hlavně na počítače a informační technologie. Musím uznat, že škola je opravdu velice složitá.

Studuji online.

Někdy jsem si říkala, jestli jsem to třeba nepřehnala, protože tato škola je vážně náročná a já si říkám, jestli tuhle vůbec dodělám. A já jsem teprve ve třetím semestru této školy a uznávám, že jsem si toho na sebe vzala docela moc. Takže jsem si řekla, že kdybych to náhodou neudělala, tak se asi svět nezboří. Akorát tedy budu velice zklamaná já sama za sebe. Takže jsem si řekla, že nejlepší bude, když se budu snažit, abych mu to školu dodělala. Byla by to docela veliká škoda, že kdybych tuto počítačovou školu neudělala, když už jsem ve třetím semestru. Vždyť už mi chybí jenom takový kousek.

Mám dva počítače.

A dnešní době je počítač tak moc důležitý, že skoro v každém druhém zaměstnání zaměstnavatel požaduje velké znalosti na počítači, takže vlastně já už bych byla z obliga, protože už bych to měla více než požadované znalosti zaměstnavatele. A jak jste na tom s počítačem vy? Také máte nějaké počítačové nedostatky nebo s počítačem umíte levou zadní? Znám pár lidí, co ještě nerozumí počítači dostatečně, ale to se všechno spraví. Dnešní mládež se učí technologiím velmi rychle. Podle mého názoru je počítač už v každé rodině, protože se někdy vyučuje už i online škola a další vyučování. Tak proč zakazovat dětem počítače?