Děti a jejich radost

Děti a jejich radost

Jsou lidé, kteří vám budou tvrdit, že jsou nejšťastnější, pokud jsou šťastné jejich děti. Něco takového je něco, co můžete slyšet opravdu často, protože přesně tak tomu kolikrát je. Dětská radost je rozhodně něco skvělého a je jasné, že každý rodič se vždy pokusí udělat maximum, aby dítěti nic nechybělo a mělo ze všeho jen radost.

otec a dítě

Je pravda, že jsou i rodiče, u kterých to funguje tak, že o vše se stará maminka a otec se na dané dítě kolikrát ani nepodívá. Je jasné, že v takové rodině se bude snažit zejména maminka, aby danému dítěti nic nechybělo a aby mělo ze všeho radost. Bohužel někteří tatínkové mají k dětem velice pasivní přístup, což je velká škoda, protože pokud dítě něco potřebuje, je to rozhodně podpora z obou stran.

Jsou rodiny, kde se otec rozhodne svou rodinu opustit a to proto, že si vyhlédl nějakou jinou ženu. Takovou, která ještě nemá děti. Je jasné, že v takovém případě se bude maminka ještě více snažit o to, aby dítěti v životě nic nechybělo a aby mělo z určitých věcí radost a to i přesto, že daná maminka bude zklamaná z toho, že zůstala sama. Kolikrát je to tak, že i když je člověk smutný, i přesto se snaží pro své dítě dělat maximum, protože si nepřeje, aby bylo dítě nešťastné, nebo vidělo danou maminku plakat. Některé děti něco takového vnímají a kolikrát jsou schopny i přijít a danou ženu utěšovat.

dvě ruce

Něco takového mnohdy ale maminka nechce zažít i když je to od daného dítěte velmi pěkné. Některé děti jsou schopny přijít a danou maminku klidně i objímat, což je také velmi pěkné, ale maminky kolikrát opravdu nechtějí, aby k něčemu takovému muselo dojít. Pokud už je dané mamince do breku, snaží se s něčím takovým vydržet co nejdéle a to alespoň do doby, než dané dítě usne a daná maminka bude mít čas na sebe. Žádná maminka, kterou potkalo to, že se od ní tatínek dítěte odstěhoval k jiné ženě, z něčeho takového rozhodně nemá radost a snaží se být silná a to už jen kvůli dítěti, protože si přeje, aby dané dítě bylo šťastné a nic mu nechybělo. Někteří lidé se snaží být co nejsilnější a to už jen kvůli svým dětem.